Fin Çamı Deck

Fin Çamı Deck

95mm x 23mm

Fin Çamı Deck

95mm x 45mm

Fin Çamı Deck Kahve Emprenyeli

Cennet Köy Sitesi Bodrum

Fin Çamı Deck Kahve Emprenyeli

Cennet Köy Sitesi Bodrum

Fin Çamı Deck Kahve Emprenyeli

Cennet Köy Sitesi Bodrum

  • Açıklama
  • Ürün Özellikleri

Fin Çamı Deck

Fin çamı az reçine içeriği, sert yapısı ve dış koşul kaynaklı düşük miktarda boyut değişikliği sebebi ile yumuşak ağaç türleri içerisinde diğer çam türlerine göre deck uygulamalarında daha iyi performans gösteren bir türdür. Fiyat/fayda dengesinin en iyi olduğu türdür. İstenildiği takdirde emprenye işlemine tabi tutularak çürüme odaklı dayanımının artması sağlanabilir.

Finlandiya'dan en iyi tedarikçilerden ithalatını yaptığımız hammadde, özel makinalarda istenilen deck profiline göre hazırlanarak müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Arg Orman'da Fin çamı deck ister üzeri düz, istenirse de üzeri kaymaz profil şeklinde hazırlanabildiği gibi sipariş doğrultusunda gizli vidalama kanalları açılarak da satışa sunulabilmektedir. 

Emprenye renk seçenekleri kahve, yeşil ve şeffaf olmak üzere 3 gruba ayrılır. 95mm genişlik, 23mm ve 45mm kalınlık, belirli uzunluklarda stoklarımızda bulunmaktadır. Farklı ölçüler ve fiyatlar için iletişime geçiniz.

ARGPAN'A HOŞGELDİNİZ

Avrupa Birliği Komisyonu’nun, küresel ısınma ve iklim degişikliğine karşı ahşap kullanımını teşvik ettiğini biliyor muydunuz ?

İhtiyaçlarınız için 7/24 hizmetinizdeyiz

Masif Panel, deck, kereste...

Uygun Fiyatlar, yüksek kalite

+90 252 231 02 90