Ceviz Masif Panel

Ceviz Masif Panel

Ceviz AB Finger Jointed

Ceviz Masif Panel

Ceviz 20mm Lamel Finger Jointed

  • Açıklama
  • Ürün Özellikleri

Ceviz Masif Panel

Ceviz ağacı Ortadoğunun kuzey bölümleri, Kafkasya, Balkanlar, Anadolu ve Avrupa' da doğal olarak yetişmektedir. Kendine özgü damar yapısı, renk geçişleri ve ton zenginliği ile kullanıldığı yapılara modası hiç geçmeyecek bir görünüm kazandırır. Arg Orman Türkiye' den özenle seçilen en iyi ve kesim zamanı gelen ceviz ağaçlarını toplayarak üretiminde kullanır. Arg orman Ceviz masif panel üretiminde tecrübe ve kalite konusunda alanında liderdir. Ceviz masif panel stoklarda standart ölçülerde bulunabildiği sipariş üzerine farklı boyutlarda masif panel imal edilebilmektedir. Fiyatlar için iletişime geçiniz.

Arg Orman ceviz masif panel üretiminde dikkatlice seçtiği en iyi hammaddeleri kullanarak ürünlerini müşterilerine sunar. Yüksek basınçta preslenen Finger joint veya Solid lameller, 150 kum zımparada özenle zımparalandıktan sonra masif panel haline gelir. Sipariş doğrultusunda paketlenen masif paneller yurt içi ve yurt dışı müşterilere sevk edilmektedir.

ARGPAN'A HOŞGELDİNİZ

Avrupa Birliği Komisyonu’nun, küresel ısınma ve iklim degişikliğine karşı ahşap kullanımını teşvik ettiğini biliyor muydunuz ?

İhtiyaçlarınız için 7/24 hizmetinizdeyiz

Masif Panel, deck, kereste...

Uygun Fiyatlar, yüksek kalite

+90 252 231 02 90